Російський гідрометцентр не виявив ознак наближення кінця світу

1 листопада 2012 в 12:17
Фахівці російського гідрометцентру не помітили ніяких особливих змін клімату, які могли б свідчити про наближення кінця світу. За їхніми словами, в кінці 2012 року планету чекає не апокаліпсис, а настання нового етапу в її історії.
99fa9cdef163c8ebc90482f9204036c1.jpg
xvatit.com

Гідрометцентр Росії не виявив у сезонних змінах клімату ознак наближення кінця світу, який, як деякі вважають, повинен відбутися 21 грудня 2012 року.

За словами керівника відомства Романа Вільфанда, фахівці не прогнозують швидкого настання апокаліпсису, але при цьому зауважують звичайні прикмети настання зими. Глава Гідрометцентру заявив, що він і його колеги метеорологи вважають за краще дивитися в майбутнє з оптимізмом.

«До 22 грудня з кожним днем астрономічний світловий день буде все меншим і меншим. І до 22-23 грудня він складе всього 7 годин - дуже мало. Ніяких інших ознак, пов'язаних з кінцем світу, немає», - цитує Вільфанд агентство.

Існує припущення, засноване на даних про календарі індійців майя, що світ перестане існувати 21 грудня. Про це нібито свідчить те, що календар індіанців закінчується на 21 грудня 2012 року. Однак експерти порадили тим, хто боїться кінця світу, не панікувати, заявивши, що в кінці 2012 року планету чекає не апокаліпсис, а настання нового етапу в її історії.

Читайте також:

Вчені виявили нове підтвердження пророкувань майя про «кінець світу» (фото)

Вчені: Стародавні майя нічого не говорили про кінець світу в 2012 році

Вчені дізналися, яким буде кінець світу

Вчений скасував передбачений майя кінець світу

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...