Топ Новини

Російським солдатам замість пшона і перловки готуватимуть гречку і рис

22 вересня 2011 в 06:19
Міністр оборони Росії Анатолій Сердюков пішов назустріч смакам призовників: тепер замість перловки їм будуть готувати гречку та рис. Заради нововведення з армійських їдалень звільнили 20% кухарів, пишуть «Известия».
grechka.jpg
Андрей Товстыженко, ZN.UA

За раціоном солдатів стежать особисто командири частин, а за перлову або пшоняну кашу на солдатських столах підприємства громадського харчування обіцяють штрафувати на 15 тис. руб. До того ж кожен солдат може сам поскаржитись на якість харчування у своїй частині за спеціальним телефоном у Міноборони.

Ще рік тому аутсорсинговим компаніям, які організовують харчування солдатів, спеціальною директивою настійно рекомендували забути про перловку і годувати солдат замість неї стравами з гречки і рису. Відтепер перловку разом з геркулесом і пшоном викреслили з техзавдання, яке видається їм на тендерах.

Рішення позбавити солдатські їдальні від «неблагородних» круп прийняв особисто міністр оборони, відомий своїм антагонізмом до класичних армійських атрибутів - прапорщиків, онучів і нарядів по їдальні.

Рішення А.Сердюкова військові пояснюють крайнью непопулярністю перлової каші серед солдатів і офіцерів, яку за неїстівність прозвали «кирза». Однак цивільному громадському харчуванню, яке зараз готує в армії, щоб укластися в бюджети, довелося переписувати меню і навіть звільняти кухарів.

«Вартість одного кілограма гречки - 105 руб., перловки - 20 руб. Різниця - у п'ять разів. Нам навіть довелося скоротити персонал на 20%, щоб влізти у затверджений військовими бюджет», - розповіли в одній компанії, яка виграла тендер на організацію харчування у декількох військових частинах.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...