Топ Новини

Росія запропонувала країнам СНД поділитися досвідом у боротьбі з кіберзлочинністю

7 вересня 2012 в 07:41
Російські органи внутрішніх справ накопичили великий досвід з припинення злочинів у сфері боротьби з кіберзлочинністю і готові ним активно ділитися. Зокрема, пропонують допомогу у формуванні спецпідрозділів.

Глава МВС Росії Володимир Колокольцев вважає за необхідне суттєво активізувати роботу з попередження проявів тероризму та екстремізму в рамках СНД.

Виступаючи у п'ятницю, 7 вересня, на засіданні ради глав МВС країн СНД, він підкреслив, що сьогодні світова спільнота йде шляхом зміцнення міжнародного співробітництва та формування єдиних механізмів безпеки.

«Необхідне раннє виявлення осередків виникнення конфліктів і ситуацій, що використовуються для розпалювання національної та релігійної ворожнечі», - сказав міністр.

Глава МВС РФ запропонував також колегам зі Співдружності допомогу у формуванні спецпідрозділів по боротьбі з кіберзлочинністю.

«Кримінальна активність в інформаційній сфері неухильно зростає, зростає матеріальний і моральний збиток, що завдається цими злочинами», - сказав Колокольцев.

За його словами, все частіше правоохоронні органи стикаються з транскордонною активністю організованих злочинних груп, а інформаційні технології найчастіше стають інструментом для здійснення широкого кола «традиційних злочинів».

«Російські органи внутрішніх справ накопичили великий досвід з припинення злочинів у даній сфері. Як і колись, ми готові ним активно ділитися», - підкреслив Колокольцев.

Читайте таккже:

Київська міліція шукає головного борця з хакерами на зарплату 1,5 тис. грн

США залишають за собою право застосовувати військову силу для боротьби з кібер-атаками

Україна увійшла до Топ-15 кібернебезпечних країн світу

Число кібератак в 2011 році зросло майже в два рази

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...