Топ Новини

Ректор Могилянки вважає «ляпас Табачникові» спланованою провокацією проти НАУКМА

23 вересня 2011 в 10:52
Ректор Києво-Могилянської Академії Сергій Квіт вважає дії студентки НаУКМА Дарини Степаненко спланованою провокацією проти вузу. Про це він написав на сайті Києво-Могилянської академії.
kvit_fegorgua.jpg
feg.org.ua

 

Квіт, зокрема, наголосив на дивній підтримці інциденту  з боку організації «Братство»

«По-перше, стало зрозумілим, що на цей вчинок з букетом квітів вона не була вповноважена жодною студентською організацією нашого університету. По-друге, викликає подив провокаційна заява під назвою «За ляпаса від студентки Табачник позбавить грошей всю Академію. Студентку – відрахують», опублікована на сайті «Братство». У заяві зокрема йдеться про те, що Дмитро Табачник нібито скасував фінансування ремонту студентських гуртожитків, а до НаУКМА надійшов офіційний лист від голови Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти з вимогою відрахувати Дарину Степаненко. Обидва твердження є неправдивими, оскільки МОНМС ніколи не фінансував ремонти гуртожитків НаУКМА. Так само, ніякого листа з Верховної ради подібного змісту наш університет не одержував»,- зазначив Квіт.

Ректор вважає, що «аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації».

«Із т.зв. наметовим містечком під Києво-Могилянською академією не пов’язана жодна студентська організація НаУКМА. Попередній аналіз усього контексту зазначених подій дозволяє зробити висновок про сплановані провокації, пов’язані із спробою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії, спрямованої на лобіювання прогресивного законопроекту про вищу освіту, суду проти Дмитра Табачника та інших легальних дій і протестів, що заперечують освітню політику чинного Міністра освіти і науки, молоді та спорту України»,- вважає Квіт.

Нагадаємо, що  17-річна студентка Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко дала ляпаса букетом квітів міністру освіти Д.Табачнику під час форуму міністрів освіти європейських країн «Школа ХХI століття: Київські ініціативи».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...