Реконструкція Поштової площі у Києві вже викликала зсув

16 листопада 2012 в 16:10
Для забивання паль на Поштовій площі було перекрито рух водостоків, які виводили воду зі схилів у Дніпро. Накопичення зайвої води призвело до сповзання грунтів і підтоплення станції метро «Поштова площа».
poshtova.jpg
automart.ua

 Будівельні роботи, розпочаті на Поштовій площі Києва, можуть призвести до катастрофічних наслідків для Дніпровських схилів, упевнений голова постійної комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець.

За словами Бригинця, на схилі під Володимирським узвозом виявлено зсув. Експерти переконані в тому, що зсув був викликаний будівельними роботами на Поштовій площі.

«Зсув - це серйозна проблема, яка може призвести до катастрофічних наслідків, особливо враховуючи місце його розташування. Цей зсув попереджає про ймовірні процеси сповзання грунтів по всьому схилу, які активізувалися в зв'язку з будівництвом. Навколо знаходиться безліч історичних будівель - Поштовий будиночок, Церква Різдва Христового, об'єкти транспортної інфраструктури - фунікулер, станція метро, ​​автобусна зупинка, а також готелі. Якщо зсув їх пошкодить, то відповідні руйнування можуть призвести до людських жертв», - сказав Бригинець.

Як зазначив депутат, на думку експертів, для забивання паль на Поштовій площі було перекрито рух водостоків, які виводили воду зі схилів у Дніпро. Накопичення зайвої води призвело до сповзання грунтів і підтоплення станції метро «Поштова площа».

Бригинець вважає, що це лише початок процесів і за умови опадів вони можуть істотно посилитися.

Депутат Київради повідомив, що публічно звернувся до голови КМДА Олександра Попова з вимогою ще раз повернутися до розгляду запропонованих проектів реконструкції Поштової площі та звернути увагу на альтернативні пропозиції щодо облаштування транспортної розв'язки, оскільки вони не передбачають такого істотного руйнування і фінансування, як реалізовується проект.

Читайте також:

Поштову площу перекриють для руху автотранспорту до 25 травня


Реконструкція Поштової площі обійдеться Києву в 404 млн грн


Реконструкція Поштової площі у Києві обійдеться на 50 млн грн дорожче

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...