Регіонали в Луганську незаконно розміщують свою рекламу на транспорті (фото)

17 серпня 2012 в 08:03
Незважаючи на пряму законодавчу заборону політичної реклами на транспортних засобах, Партія регіонів розміщує таку рекламу на маршрутках в Луганську.
lugansk-pr-bus.jpg
oporaua.org

У Луганську в громадському транспорті, а саме у маршрутних таксі розміщена зовнішня реклама Партії регіонів. Крім логотипу на зовнішній рекламі розміщений меседж, з яким партія йде на вибори «Переможемо разом», повідомляє громадянське об'єднання «Опора».

Як зазначає «Опора», це є грубим порушенням ст. 74 закону України «Про вибори народних депутатів України», в якій зазначено, що розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів загального користування, в тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборчої агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщення пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється.

Як прокоментувала громадським спостерігачам прес-секретар Луганської обласної організації Партії регіонів Марина Мендель: «Ви дуже помиляєтеся, такого не може бути на вулицях Луганська. Мені не відомі такі факти».

Читайте також:

Половину політичної реклами в Україні розміщують нелегально

У Донецькій області перед виборами телетюнер населенню роздають від імені регіонала (фото)

За передвиборчу рекламу на ТБ доведеться платити 500 гривень за секунду

Опозиція витрачає на рекламу в 6 разів менше, ніж Партія регіонів

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Курс валют
USD 25.60
EUR 27.83
Останні новини