Топ Новини

Регіонали готові прийняти держбюджет уже в четвер і без комуністів

4 грудня 2012 в 12:56
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов упевнений, що держбюджет-2013 буде прийнятий у четвер, а також, що для нього голосів вистачить і без комуністів.
efremov_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Державний бюджет на 2013 рік, швидше за все, буде прийнятий у четвер одразу в цілому, голосів вистачить і без комуністів. Про це заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов сьогодні на брифінгу, відповідаючи на запитання журналістів.

Єфремов зазначив, що поправки до проекту бюджету відпрацює бюджетний комітет і внесе до парламенту проект постанови, в якому будуть враховані деякі пропозиції. "Ми будемо голосувати, швидше за все, бюджет як закон постановою Верховної Ради, як це робиться завжди", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи вистачить голосів за проект бюджету при тому, що його відмовляються підтримувати комуністи, Єфремов зазначив, що комуністи не голосували і сьогодні (за постанову про особливості порядку розгляду бюджету), тим не менш, голосів забракло. "Сьогодні ми отримали достатню кількість голосів для того, щоб документ був проголосований, тому я не думаю, що це буде великою проблемою в рамках діючого парламенту", - сказав він.

Нагадаємо, у бюджетному комітеті Верховної Ради пропонують народним депутатам подавати пропозиції до проекту державного бюджету на 2013 рік, внесеного урядом до парламенту увечері 3 грудня, до 12:00 5 грудня.

Проект держбюджету на 2013 рік передбачає граничний дефіцит державного бюджету на рівні 50,432 млрд.грн., доходи - 361,51 млрд.грн., витрати - 410,66 млрд.грн. Граничний обсяг державного боргу пропонується встановити в сумі 483,032 млрд. грн.

У схваленому Кабміном проекті держбюджету закладений прогноз зростання ВВП на рівні 3,4%, інфляція - 4,8%. В уряді також очікують, що середньорічний курс гривні до долара в 2013 році складе 8,3 грн./ і на кінець року дорівнюватиме 8,4 грн./.

Читайте також:

Керівництво бюджетного комітету Ради запропонувало прийняти держбюджет-2013 6 грудня

Комуністи мають намір бойкотувати держбюджет

Кабмін вніс до парламенту проект бюджету на 2013 рік

Кабмін затвердив проект держбюджету-2013 з прогнозом ВВП 3,4% та інфляцією 4,8%

«Батьківщина»: До держбюджету-2013 не закладено підвищення соціальних стандартів

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...