Топ Новини

Регіонал запропонував від'єднати від Донбасу Галичину

26 листопада 2011 в 06:17
Депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв вважає, що Україна не може існувати в нинішньому складі і має позбутися Галичини.
medicine_lekarstva_009.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Про це Юрій Болдирєв заявив під час виступу на посольських вечорах посла Російської Федерації в Україні, присвячених 65-річчю Нюрнберзького процесу, у Києві.
 
«Я переконаний, що в моєї країни немає майбутнього без подолання наслідків пакту Молотова-Рібентропа, тому що в одних кордонах утримувати Галичину і Донбас, Галичину і Крим можна тільки силою», - заявив депутат.
 
За його словами, «УРСР створили три кривавих диктатори- Ленін, потім Сталін, який приєднав весь захід, скориставшись правом сили і Хрущов, який для балансу етнічного та ментального приєднав Крим».
 
«Цю країну можна утримати, тільки маючи НКВД, МГБ, КДБ і КПРС. А зараз, що ми можемо запропонувати?! Нашу рідну Генпрокуратуру чи що?! Ось на якій основі втримаються всі ці території разом?»- зазначив депутат.
 
«Тому я вважаю, Україна стане стійкою країною після того, як позбудеться або від заходу, або від сходу. Я за те, щоб вона позбулася Галичини. Якщо прибрати Галичину з моєї країни і залишити справжню Україну з Донбасом і Кримом, це і буде перша Росія. А там буде Російська Федерація», - вважає «регіонал».
 
Свій виступ Ю. Болдирєв закінчив словами про те, що «Галичина - наріст на тілі України».
 
Пізніше у своєму виступі Петро Порошенко висловив своє обурення висловлюваннями «регіонала».
 
«Я взагалі не розумію, яким чином політик, який представляє керівну партію, виступає з такими заявами і при цьому має шанс сидіти в парламенті і голосувати за партію, яка є лідером у моїй країні! Для мене це абсурд. Якщо ти поет, то склади мандат і йди писати вірші», - заявив П. Порошенко.
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • alex 8 февраля, 12:53 західна Україна хоч заживе нормально за не великий проміжок часу. Ми (зах. укр.) і в ЕС вступимо за три пять років і економіка піде до верху. А східняки якщо так хочуть до росєї то їм кацапи нагадають що вони для них (хохли) . В кращому разі дадуть валянки і балалайку щоб не було нудно Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...