Топ Новини

Реформа залізниці - єдиний шанс підвищити соціальні стандарти в галузі

16 грудня 2011 в 10:17
Реформа залізничного транспорту - це єдина можливість істотно покращити медичне обслуговування працівників та підвищити заробітну плату. Про це свідчить досвід країн, в яких вже пройшло реформування, і тих, які йдуть цим шляхом.
ukrzaliznicya_poezd_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Як повідомляє прес-служба «Укрзалізниці», про це під час VI з'їзду профспілки залізничників і транспортних будівельників заявив генеральний директор відомства Володимир Козак.

«РЖД майже за 12 років реформування вдалося більш ніж удвічі підвищити заробітну плату залізничникам, а медицина вийшла на рівень рентабельності. Покращення медичного обслуговування і підвищення зарплати принаймні вдвічі є і нашим основним завданням», - сказав В. Козак.

Генеральний директор «Укрзалізниці» назвав недостатнім існуючий в даний час середній рівень заробітної плати залізничників України в розмірі 3600 грн за складних умов роботи. Перспективи ж збільшення платні і премій він бачить тільки у реформуванні галузі. «Звичайно, я невдоволений. Мінімум удвічі потрібно підвищувати заробітну плату. І ми разом повинні знайти механізми та інструменти такого підвищення», - заявив гендиректор УЗ.

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов у свою чергу зазначив, що за рівнем середньомісячного заробітку залізнична галузь сьогодні перебуває на 10-му місці серед інших галузей української економіки. Серед позитивних зрушень він назвав щоквартальне збільшення зарплат залізничників, починаючи з квітня 2011 року, яке в цілому становить 17,4%.

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...