Топ Новини

Редактор новокаховської газети після підпалу: «У цій країні треба брати автомат»

3 листопада 2011 в 10:10
Депутат міської ради Нової Каховки (Херсонська область), засновник-редактор опозиційної газети "Новокаховська правда" Василь Подрєз впевнений, що підпал його автівки пов'язаний виключно з діяльністю його видання.
Podrez.jpg
Віталія Данильченка, pik.ua

За його словами, підпал автомобіля, у результаті чого мікроавтобус Mersedes згорів дотла - це реакція «героїв» його публікацій у газеті "Новокаховська правда".

«У нас заступник мера вкрав диплом, на підставі підробленого диплома вступив до іншої установи, незаконно її закінчив. Лідер фракції Партії регіонів пише, що він закінчив Московський інженерно-будівельний інститут. Я особисто сам з'їздив до Москви, взяв звідти архівну довідку, що він там ніколи не був...Фірташ два мільйони на місто перераховує, а мер Коваленко кладе ці гроші на депозит і отримує відсотки...Півтора мільйона розікрали на гуртожитках...Я ж це не просто розповідаю. Я це друкую в газеті. Ніхто не подав до суду. Нуль реакції. Всі служби кажуть: ніхто не хоче крайнім бути. Просто тупо ніхто не хоче бути крайнім», - сказав Подрєз у своєму відеоінтерв'ю.

Підприємець розповів, що випадки тиску почастішали після того, як за його ініціативою була організована обласна комісія з перевірки одного з фактів.

«А зараз чому так ситуація загострилася?..Тому що я зустрічався з Миколою Яновичем Азаровим. Наприкінці березня цього року до мене приїхав його заступник, створили комісію обласну. Там повне беззаконня...Випадків багато було. Перший - 11 квітня: зламали магазин мій, обладнання все розламали. Потім на доньку був напад, тепер - машина...Погрози періодично передаються через людей. Вони діють...», - сказав Подрєз.

Він розповів також, що не облишив надій домогтися будь-якої реакції, але шансів залишається все менше.

«Я хочу все-таки достукатися...Або взагалі в цій країні тільки автомат брати треба. Або йти на Верховну Раду...Дивишся вчора програму - люди йдуть на Верховну Раду. Це ж від безсилля...Бо вони нас кинули з бандитами, у яких є міліція і прокуратура...Куди мені йти, куди простій людині йти? Я з губернатором поспілкувався. Він сказав: «Вася, все буде нормально. Ми вирішимо ці питання». Вирішують питання. Мені палять машини, а вони вирішують питання», - підсумував Подрєз.

Довідка: депутат міськради Василь Подрєз очолює "Союз захисту підприємців Нової Каховки", один з керівників у Новій Каховці торішніх акцій проти Податкового Кодексу.

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...