Топ Новини

Рада розпочала підготовку до скасування літнього часу

6 липня 2011 в 12:38
У Верховній Раді Україні починають обговорення законопроекту «Про зміну порядку обчислення часу на території України», ініційованого народним депутатом Олегом Надошею (фракція Партії регіонів).

Про це повідомила народний депутат Леся Оробець на своїй сторінці на Twitter.

«Сьогодні на комітеті розглядатимуть проект 8330 - хочуть скасувати переведення часу», - написала Л.Оробець.

Нагадаємо, що законопроект «Про зміну порядку обчислення часу на території України» було зареєстровано у Верховній Раді України 4 квітня 2011 року під номером 8330 - практично відразу після того, як про скасування переходу на зимовий і літній час оголосила Росія.

У пояснювальній записці депутат О.Надоша об
ґрунтовує необхідність прийняття законопроекту негативним впливом переведення часу на психологічний і фізичний стан людини. «У періоди переведення годинників - навесні і восени кількість звернень до лікарів зазвичай зростає. Зміну біоритмів хворі люди відчувають набагато більше, ніж здорові, у них спостерігаються патологічні реакції. Переведення годинника для одних - це загострення хвороб, а для інших - просто дискомфорт. У такі перехідні періоди багато людей скаржаться на погане самопочуття, адже навіть незначний зсув часу - це пряме і грубе порушення біологічного годинника. Як наслідок - підвищена чутливість і емоційність, стомлюваність, порушення сну та загострення хронічних захворювань», - пояснює депутат.

О.Надоша уточнює, що розробив відповідний законопроект на підставі численних звернень громадян України про відмову від практики переведення годинника на зимовий і літній час і з метою запобігти негативному впливу на здоров'я громадян внаслідок переведення годинника на годину вперед і на годину назад.


 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...