Рада прийняла в першому читанні законопроект про повну заборону куріння в ресторанах і на стадіонах

13 березня 2012 в 16:19
Україна наблизилася до європейської практики повної заборони куріння в громадських місцях і в закладах громадського харчування.
kurenie_sigareti_DSC3772.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект, який посилює антитютюнове законодавство. За проект № 9474 у вівторок, 13 березня, проголосували 324 депутата.

Зокрема, законопроектом пропонується заборонити куріння в приміщеннях закладів громадського харчування, у відкритих і закритих спортивних спорудах і стадіонах, а також в установах культури.

Законопроектом також пропонується зобов'язати власників, орендарів або повністю заборонити куріння в своїх приміщеннях, або зробити спеціальні місця для куріння.

Також передбачено суттєве збільшення штрафів за розміщення попільничок і за невжиття заходів з припинення куріння в приміщеннях закладів громадського харчування (від 1 тис. до 10 тис. грн).

Нагадаємо, що авторами законопроекту є група народних депутатів (Тетяна Бахтєєва, Юрій Мірошниченко, Олег Зарубінський, Ян Табачник, Олександр Заєць, Євген Царьков, Ірина Горіна, Геннадій Самофалов, Іван Попеску, Леся Оробець, Юлія Льовочкіна, Кирило Куликов).

Читайте також:

Курці боротимуться з повною забороною куріння в громадських місцях

Комітет Ради підтримав повну заборону куріння в ресторанах і на стадіонах

Повна заборона на рекламу тютюну в Україні набуде чинності через півроку

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...