Топ Новини

Рада дозволить ветеринарам купувати знеболюючі

1 листопада 2011 в 14:05
Верховна Рада має намір дозволити медикам і ветеринарам отримувати ліцензії на здійснення господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

За проект закону про внесення змін до закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати в роботі наркотичні засоби, у першому читанні у вівторок проголосували 289 народних депутатів із 375 зареєстрованих у залі.

Як наголошується у пояснювальній записці, законопроект пропонує надавати фізичним особам, які мають ліцензії на медичну і ветеринарну практику право отримання ліцензій на здійснення господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Нагадаємо, у січні 2011 року уряд прирівняв кетамін до наркотичних речовин і заборонив його використання без ліцензії. Для отримання ліцензії потрібно дотриматись складних вимог щодо зберігання препарату і зібрати великий пакет документів, що могли дозволити собі лише великі клініки - юрособи (з більш ніж 1500 клінік в Україні ліцензію отримали лише 24).

Невеликі ж приватні кабінети без кетаміну можуть зникнути, зазначає ветеринар Валерій Столюк.

Пізніше Кабінет міністрів відтермінував обмеження на використання препарату кетамін у ветеринарії.

У Держкомітеті з контролю за наркотиками кажуть, що скоро ліцензії на кетамін отримати стане простіше. «Ми розробили законопроект, який дозволить і приватникам отримувати ліцензії», - сказав юрист комітету Михайло Вайнагій.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...