Рабини запропонували українській владі заробляти на хасидах в Умані, а не на Євро

10 вересня 2012 в 13:22
На Євро-2012 в Україні витратили 10 млрд доларів, але «ці гості одноразові». А в Умань щорічно приїжджає 100 тис. хасидів, які залишають по 200 доларів кожен.
evrei.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Головний рабин Києва та України Яків дов Блайх вважає, що влада України недооцінює важливість і користь для країни візитів паломників-хасидів. Про це він сказав під час конференції «Готовність Черкаської області та міста Умані до масового паломництва на єврейський Новий рік 5773».

«До 100 тис. осіб на рік приїжджають (в Умань Черкаської області) ... Це постійний потік паломницьких туристів, і, на жаль, держава досі не розуміє стратегічної потреби, щоб вкласти (кошти) в інфраструктуру міста Умані», - відзначає рабин.

Блайх вважає неправильним різне ставлення влади до паломництва хасидів і приїзду уболівальників на чемпіонат Європи з футболу в 2012 році.

«Я хотів би звернути увагу, що Україна в цьому році пройшла хороший досвід з Євро-2012, якому держава виділила стратегічне просування ... Близько 500 тис. уболівальників приїхало, через це було вкладено близько 10 млрд доларів у розвиток української інфраструктури і економіки. Ці гості одноразові. А в Умань приїжджають протягом 20 років щорічно паломники», - сказав він.

За його словами, жителі Умані непогано заробляють на паломниках.

Зокрема, на думку Блайха, кожен прочанин витрачає за час візиту в середньому 2 тис. доларів.

Блайх висловив сподівання, що уряд нарешті оцінить важливість паломництва хасидів в Україну, і почне працювати комісія з підготовки до даної події.

Міська влада Умані прогнозує, що місто відвідають до 25-26 тис. паломників-хасидів, які приїжджають вклонитися могилі свого духовного лідера Рабі Нахмана під час святкування Рош Ха-Шана.

Читайте також:

Поліцейські з Ізраїлю допоможуть забезпечити правопорядок в Умані під час паломництва хасидів

Міністр туризму Ізраїлю попросив Азарова забезпечити безпеку хасидів в Умані

Черкаська опозиція пропонує вивезти прах хасидського святого з Умані до Ізраїлю

 

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...