Топ Новини

Путін схвалив повернення в Росії кримінальної відповідальності за наклеп

19 липня 2012 в 19:01
Володимир Путін не вважає за нинішніх умов зайвим введення кримінальної відповідальності за наклеп, оскільки «поки не вистачає загальної культури».
putin_photolenta_big_photo.jpeg
premier.gov.ru

Президент Росії Володимир Путін не вважає за нинішніх умов зайвим введення кримінальної відповідальності за наклеп, але не виключає, що з часом це рішення буде скасовано.

"Якщо нам поки не вистачає загальної культури, не вистачає моральних обмежень, то повинні бути обмеження, можливо законодавчі, в тому числі і кримінально-правові", - сказав Путін на зустрічі з керівництвом думських фракцій.

В даному випадку, нагадав Путін, мова йде не тільки про людей, що займаються політичною діяльністю, а й про бізнесменів, представників шоу-бізнесу тощо.

"Тому в цілому не вважаю, що це зайве - те, що у нас прийнято. Ну а в міру того як в суспільстві будуть вибудовуватися певні принципи взаємин один з одним, між різними сферами, людьми, я думаю, що, можливо, ми підійдемо до того, що коли-небудь це скасуємо", - сказав Путін.

При цьому Путін зазначив, що кримінальна відповідальність за наклеп введена практично у всіх країнах ОБСЄ. При цьому найжорсткіша санкція там - до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Активістка «Молодих регіонів» подасть на Власенка до суду за наклеп


Депутат, звинувачений у розкраданні 300 млн гривень, заявив, що СБУ його обмовила

Скандал у ДонНУ набирає обертів. Голову профспілки вишу звинуватили у наклепі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...