Топ Новини

Пшонка незадоволений роботою Могильова

19 серпня 2011 в 09:58
Генеральна прокуратура України внесла подання міністрові внутрішніх справ Анатолію Могильову з вимогою покарати винних співробітників у порушеннях роботи з протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
pshonka.jpg
2000.net.ua

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

За результатами перевірок встановлено, що МВС не виконало в повному обсязі заходи, визначені програмою реалізації державної політики в сфері боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів на 2003-2010 роки.

"Зокрема, не було створено міжвідомчої лабораторії для дослідження та ведення електронного каталогу синтетичних наркотичних засобів, єдиною міжвідомчої автоматизованої системи збирання та аналізу інформації про незаконний обіг наркотиків. Крім того, не розроблено й не впроваджено в практику методику дистанційного виявлення наркотичних засобів тощо", - наголошено в повідомленні.

Також не ініційовано внесення змін до інструкції про порядок виявлення та взяття на облік осіб, які незаконно застосовують наркотичні засоби або психотропні речовини, затвердженої ще в 1997 р. Внаслідок цього недоліку, існують суттєві розбіжності в статистичних даних МВС і МОЗ щодо споживачів наркотиків, які перебувають на обліку.

У ряді областей підрозділи кримінальної міліції в справах дітей не забезпечили належної взаємодії з органами охорони здоров'я, освіти, службами в справах дітей та іншими підрозділами органів внутрішніх справ щодо попередження негативних явищ серед дітей, своєчасного повідомлення медустановам про неповнолітніх, доставлених у стані наркотичного сп'яніння, для обов'язкового обстеження та подальшого лікування, взяття на облік.

"У Криму, Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Луганській, Миколаївській, Одеській та інших областях порушуються вимоги законодавства щодо своєчасного медичного обстеження й взяття на облік інших осіб, які зловживають наркотичними засобами", - наголошено в повідомленні.

«На усунення виявлених порушень внесено подання міністру внутрішніх справ України з вимогою притягнути винних до відповідальності», - підкреслюють у Генпрокуратурі.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...