Топ Новини

Проведення Конгресу забезпечує увагу до проблем свободи слова, - член правління WAN

4 вересня 2012 в 12:14
Віце-президент Гільдії видавців періодичної преси Росії Євгеній Абов прокоментував інцидент з акцією протесту журналістів під час виступу президента України на Всесвітньому газетному конгресі.
70.jpg
kommersant.ru

«Я впродовж двадцяти років беру участь у засіданнях Всесвітнього газетного конгресу по всьому світу, і на моїй пам'яті тільки три подібних випадки - у Цюріху, в Ріо-де-Жанейро і у Москві. Але ніде протестуючі не намагалися перешкодити виступу президента приймаючої країни», - про це заявив в інтерв'ю член правління WAN, віце-президент Гільдії видавців періодичної преси Росії Євгеній Абов, коментуючи інцидент під час виступу Президента України.

За словами пана Абова, зазвичай протестуючі проводили пікети, тримали плакати. Але ніде, окрім Москви, це не відбувалося в залі засідань, і вони не заважали виступу президента приймаючої країни, передає видання "Подробности".

«Українські активісти намагалися протестувати саме під час президентської промови, заважаючи учасникам Конгресу, видавцям і журналістам з інших країн світу. Це вже було схоже на неповагу до гостей. Адже саме проведення цього заходу WAN-IFRA в країні і забезпечує увагу світових медіа до проблематики, в тому числі, і свободи слова», - підкреслив Євген Абов.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...