Топ Новини

Протестуючі росіяни обрали собі замість помаранчевого білий колір

8 грудня 2011 в 07:38
У Росії представники опозиційних сил запропонували всім охочим наочно висловити свою громадянську позицію щодо останніх подій у країні: прикріпити білу стрічку на одяг, сумку, машину і таким мирним способом висловити свій протест.

Причому, для цього зовсім не обов'язково брати участь у мітингах та інших масових акціях протесту.

Так, у мережі Інтернет з'явилося звернення руху «Белая лента», який нещодавно виник. Рух публікує у соціальних мережах звернення із закликом прикріплювати до одягу або на автівки білі стрічки на знак незгоди з результатами парламентських виборів і фальсифікаціями при підрахунку голосів.

«Белая лента» закликає прикріплювати білі стрічки на авто та одяг, вивішувати їх з вікон будинків навіть у випадку, якщо людина не бере участь в акціях протесту. У будь-якому випадку вона покаже своє ставлення до подій у країні.

На своєму сайті рух закликає всіх незгодних з підсумками виборів до Держдуми прийти в суботу 10 грудня о 14:00 на площу Революції у Москві для участі в акції протесту. За даними руху, акція узгоджена з міською владою. У ній планують взяти участь активісти багатьох опозиційних рухів.

Автором ідеї білих стрічок є письменник і фахівець з інтернет-технологій Арсен Ревазов. Він переконаний, що якщо кілька мільйонів городян пов'яжуть білі стрічки, все зміниться у правильну сторону швидко і без насильства.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...