Топ Новини

Прокуратура відмовилася надати докази, що Ландік не залишав СІЗО

8 листопада 2011 в 09:45
Прокуратура Луганської області відмовилася надати записи камер відеоспостереження, встановлених у будинку обласної прокуратури для вивчення представникам громадських організацій і журналістам.

З відповідним запитом до прокуратури звернувся правозахисний центр «Поступ» після публічної заяви представників прокуратури, які спростовують інформацію про те, що 14 жовтня 2011 року в будівлі прокуратури Луганської області незаконно перебував підозрюваний у здійсненні кримінального злочину Роман Ландік.

Свою відмову представники прокуратури мотивують тим, що дані матеріали не є публічною інформацією та на підставі закону «Про доступ до публічної інформації» відомство не зобов'язане надавати подібні відомості за запитами громадян.

«На наш погляд, позиція прокуратури говорить сама за себе - вивчення записів камер відеоспостереження було б найпростішим способом спростувати інформацію про те, що Ландік всупереч рішенню суду залишав СІЗО, і підтвердити офіційні заяви адміністрації ізолятора і прокуратури. Небажання ж адміністрацій слідчого ізолятора та прокуратури задовольнити вимогу представників громадськості дає всі підстави сумніватися у правдивості заяв урядовців», - наголошується в повідомленні «Поступу».

Нагадаємо, що 14 вересня Р.Ландіка бачили біля будівлі прокуратури Луганської області «веселим і бадьорим». У міліції спростували цю інформацію.

4 липня в луганському ресторані «Баккара» Р.Ландік жорстоко побив 20-річну дівчину. Відеозапис інциденту викликав величезний суспільний резонанс у країні, і проти Р.Ландіка порушили кримінальну справу за статтею «хуліганство».

У зв'язку з відсутністю Р.Ландіка за місцем проживання 9 липня його було оголошено в розшук і було затримано у Краснодарському краї (Росія). 21 вересня його було екстрадовано до України.

Ленінський районний суд Луганська 26 вересня виніс рішення про арешт Р.Ландіка на два місяці.

 

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...