Прокуратура побачила передумови до розкриття вбивства бізнесмена Аксельрода

19 квітня 2012 в 13:52
У прокуратурі Дніпропетровської області бачать передумови до розкриття вбивства Аксельрода і оперативні служби над цим зараз працюють, відпрацьовується декілька версій.
gennadii_akselrod-mesto_ubiistva.preview.jpg
sobitie.com.ua

Прокуратура Дніпропетровської області бачить передумови для розкриття вбивства бізнесмена Геннадія Аксельрода. Про це заявила прокурор області Наталія Марчук.

«Стосовно умисного вбивства Аксельрода хочу сказати, що всі оперативні служби з повною відповідальністю дуже активно працюють над розкриттям даного злочину. Висунули і відпрацьовують знанчу кількість версій. Можу сказати тільки одне - у нас є передумови до розкриття даного злочину і оперативні служби над цим зараз працюють в повній координації. Є повний взаєзв'язок з іншими областями і державою. В даному напрямку є чітка, злагоджена, активна робота», - заявила Марчук.

За інформацію про вбивство дніпропетровського бізнесмена Аксельрода пропонують 1 млн доларів

Крім того, вона додала, що обіцяна винагорода в розмірі 1 млн дол за інформацію про вбивство Аксельрода, може як допомогти слідству, так перешкодити встановити істину: «У практиці бувають різні ситуації, коли винагорода допомагала, а й бували випадки, коли вона заважала встановити істину у справі».

Як повідомлялося, Аксельрода було розстріляно невідомим 14 квітня вдень у Дніпропетровську біля будинку, де він жив. Міліція розслідує справу про замовне вбивство.

Читайте також:

У Дніпропетровську вбито бізнесмена Геннадія Аксельрода, порушено кримінальну справу


Інцидент з багатьма невідомими

Корбан не пов'язує замах на своє життя зі зміною влади

У Дніпропетровську підірвали відомих бізнесменів

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...