Топ Новини

Прокуратура: Харківський суддя вже 7 років є російським громадянином

3 листопада 2011 в 14:26
Прокуратура Харківської області з'ясувала, що суддя Апеляційного суду Харківської області Михайло Бородін має паспорт громадянина Росії.
passport_14.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Інформацію про «подвійне» громадянство екс-голови Апеляційного суду Харківської області, а нині судді того ж самого суду М.Бородіна оприлюднив у травні цього року на прес-конференції в Харкові перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя Юрій Кармазін.Ю.Кармазін повідомив, що в лютому 2011 року звернувся до Генеральної прокуратури України з депутатським запитом, в якому просив провести перевірку наявних у нього відомостей про те, що М.Бородін, залишаючись громадянином України, отримав ще й російське громадянство. Сам М.Бородін відповіді на пряме запитання про отримання ним паспорта громадянина РФ всіляко уникав.

За інформацією Генеральної прокуратури України, перевірку інформації про «подвійне» громадянство М.Бородіна проводить прокуратура Харківської області, тому інформаційний запит щодо результатів перевірки було переадресовано туди.

Під час перевірки співробітники прокуратури підтвердили «факт набуття 21.10.2004 громадянином Україна Бородіним М.М. громадянства Російської Федерації за спрощеною процедурою і видачі йому 17.11.2004 паспорта громадянина Російської Федерації».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...