Профільний комітет порекомендував Раді законодавчо ввести тести при отриманні громадянства України

20 травня 2011 в 12:16
Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин порекомендував Верховній Раді прийняти у першому читанні законопроект «нашоукраїнців» Андрія Парубія та Лілії Григорович про внесення змін до Закону України «Про громадянство України», в якому ініціатори пропонують запровадити тестування на знання Конституції України та державної мови для надання громадянства України.
web_passport_06.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Питання набуття громадянства є проблемою багатьох країн Європейського Союзу. Неадаптованість мігрантів до культури приймаючого суспільства, зокрема незнання законів і мови держави, призводить до суспільного відчуження і до соціальних конфліктів. Досвід Франції, яка досить гостро відчула ці проблеми, значною мірою ліг в основу даного законопроекту, і я сподіваюся, що його підтримають народні депутати, незалежно від того, до якої фракції вони належать", - цитує співавтора законопроекту Андрія Парубія прес-служба партії "Наша Україна".

Законопроектом пропонується ввести письмове та усне тестування на знання Конституції, законів «Про громадянство України» і «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», а також перевірка рівня знань української мови. Порядок проведення тестування має затвердити Кабінет Міністрів України.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...