Топ Новини

Прізвища депутатів ВР, які отримали безкоштовно 15 квартир, засекретили

25 серпня 2011 в 13:35
В апараті Верховної Ради відмовились оприлюднити імена депутатів, які отримали квартири протягом останньої каденції парламенту. Про це йдеться у відповіді на запит журналістів керівника апарату Верховної Ради Валентина Зайчука.
grushevskogo_9a.jpg
DenKos, panoramio.com

«Що стосується надання списку народних депутатів України, які отримали квартири, то зазначені відомості згідно з рішенням Конституційного Суду від 30 жовтня 1997 року №5-зп належить до конфіденційної інформації, поширення якої відповідно до частини другої статті 32 Конституції не допускається без згоди особи, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту і прав людини», - повідомив у відповіді на запит В.Зайчук.

Він повідомив, що народні депутати шостого скликання отримали 15 службових квартир у будинку на вулиці Срібнокільській, 24, будівництво якого завершено у 2007 році.  

На завершення будівництва та введення в експлуатацію п’ятої секції житлового будинку з вбудованим приміщенням "Укрпошти" витрачено 5,438 млн гривень бюджетних коштів.

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...