Топ Новини

Приміщення «Сяйва» повернули в комунальну власність Києва. Чи надовго?

17 травня 2011 в 14:35
Господарський суд міста Києва 17 травня за позовом ТОВ «Книжковий магазин «Сяйво» прийняв рішення на користь територіальної громади міста і повернув приміщення магазину в комунальну власність.
akciya_syaivo_syayvo_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Зокрема, суд визнав недійсними результати аукціону з продажу приміщення "Сяйва", договір його купівлі-продажу, укладений в 2009 році Шевченківською райрадою та ТОВ "Абріль-студіо", а також договір, за яким приміщення було перепродано на користь третьої особи.

«Ми вітаємо таке рішення і сподіваємося на остаточне завершення судових процесів навколо «Сяйва» найближчим часом. Його доля вже давно вийшла за рамки суто приватизаційного конфлікту», - заявив із цього приводу заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Пузанов.

Чиновник зазначив, що «Сяйво» стало не лише символом "грабіжницької приватизації комунального майна, що проходило в Києві в останні роки", але і символом нехтування культурними потребами киян на користь недобросовісного бізнесу». Він також пообіцяв, що відразу після завершення судових процесів у цьому приміщенні буде знову відкритий книжковий магазин.
 

Нагадаємо, що приміщення книжкового магазину «Сяйво», площею 363,8 кв. м., що знаходиться за адресою: вул. Червонармійська, 6, було продано Управлінням з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної ради на аукціоні у вересні 2009 року. Надалі приміщення спочатку було здане в оренду, а потім перепродане.

Це стало можливо після того, як Шевченківська райрада ухвалила рішення "Про приватизацію об'єктів комунальної власності Шевченківського району м. Києва", яким приміщення книжкового магазину були включені до переліку об'єктів, що підлягають приватизації шляхом аукціону.

У ході проведеної раніше прокурорської перевірки з'ясувалося, що ТОВ "Книжковий магазин "Сяйво" був позбавлений права на участь у приватизації, чим порушувались вимоги Закону України "Про приватизацію державного майна". При цьому в ГУ МВС України в Києві виявили ознаки службового злочину в діях чиновників Шевченківської райради при вирішенні долі книгарні.

Закрився магазин "Сяйво" після чергової спроби силового захоплення 19 лютого 2010.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...