Топ Новини

При оформленні ДТП без даішників максимальна сума виплат складе 10 тис. грн

22 вересня 2011 в 05:13
Державна комісія з регулювання ринку фінансових послуг схвалила проект розпорядження, згідно з яким максимальний розмір страхових виплат за шкоду, заподіяну майну потерпілих, у разі оформлення документів при ДТП без участі уповноважених співробітників ДАІ (так званий «європротокол») становитиме 10 тис. грн.
gai_DSC0522_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Проект розпорядження про розміри страхових виплат буде оприлюднено на сайті регулятора для громадського обговорення, повідомив «Коммерсант-Украина» перший заступник голови Держфінпослуг Андрій Литвин. Протягом місяця комісія очікує отримання до нього пропозицій та зауважень, після чого документ буде схвалено і направлено на реєстрацію до Міністерства юстиції, яка триває до 30 днів.

Таким чином, максимальна сума виплати страхового відшкодування за «автоцивілкою» з використанням «європротоколу» застосовуватиметься в обов'язковому порядку не раніше кінця листопада. Однак страховики кілька днів тому заявляли, що готові використовувати цю планку ще до її офіційного затвердження Держфінпослуг.

У разі перевищення суми збитку - від 10 тис. грн до 50 тис. грн - водіям, як і раніше, необхідно буде викликати на місце ДТП співробітників ДАІ. З 2013 року максимальний розмір виплати за «європротоколом» буде збільшено до 25 тис. грн.

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Теги Соціум
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...