Топ Новини

Президента Угорщини позбавили докторського ступеня за плагіат

29 березня 2012 в 19:31
Автор використав дослівний переклад «величезного обсягу» тексту з дисертації болгарського спортивного діяча Миколи Георгієва без оформлення їх як цитат.
schmitt.jpg
erdely.ma

Докторська рада Будапештського університету медицини і спорту імені Ігнаца Земмельвайса (колишній Університет фізичного виховання) у четвер, 29 березня, прийняла рішення позбавити наукового ступеня чинного президента Угорщини Пала Шмітта через плагіат.

За словами ректора університету Тівадара Тулассая, 33 члени ради проголосували за позбавлення президента ступеня, четверо - проти. Рада зробила висновок, що докторська дисертація Шмітта не відповідає вимогам і етичним нормам наукової роботи, оскільки автор використовував дослівний переклад «величезного обсягу» тексту з дисертації болгарського спортивного діяча Миколи Георгієва без оформлення їх в якості цитат і вказівки джерела цитування.

На початку січня угорський журнал журнал HGV повідомив, що понад 80% докторської дисертації Шмітта про сучасні Олімпійськи ігри, яку він захистив у 1992 році, скопійовано з наукової роботи Георгієва. Після цього Університет Земмельвайса, який є найстарішим медичним інститутом в Угорщині, заснував спеціальну комісію для проведення експертизи докторської дисертації Шмітта на предмет плагіату.

Як повідомлялося, викритого в плагіаті екс-міністра оборони ФРН Карла-Теодора цу Гуттенберга оштрафували на 20 тис. євро за порушення авторських прав. Цу Гуттенберг подав у відставку зі своєї посади 1 березня 2011 року. До цього він відмовився від наукового ступеня кандидата наук, а потім і університет Байройта позбавив екс-міністра кандидатського ступеня.

Українські політики також були неодноразово викриті в плагіаті без будь-яких наслідків для них.

Читайте також:

Угорського колегу Януковича позбавлять докторського ступеня за плагіат

Угорського колегу Януковича викрили в плагіаті при написанні докторської дисертації

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...