Топ Новини

Президент висловив співчуття у звязку зі смертю Михайлини Коцюбинської

14 січня 2011 в 12:30
Глава держави - президент Віктор Янукович висловив співчуття у зв'язку зі смертю Михайлини Коцюбинської - українськиго філолога та літературознавеця покоління шістдесятників.

Глава держави - президент Віктор Янукович висловив співчуття у зв'язку зі смертю Михайлини Коцюбинської - українськиго філолога та літературознавеця покоління шістдесятників.

«Із глибоким сумом я сприйняв звістку про непоправну втрату для української літератури, культури, науки – смерть Михайлини Хомівни Коцюбинської. У ці скорботні дні прийміть мої найщиріші співчуття. Я всім серцем сумую разом з Вами. Світла пам’ять про Михайлину Коцюбинську назавжди залишиться в серцях рідних і близьких, усіх, хто її знав", - йдеться у його зверненні до рідних, близьких та колег видатної діячки української літератури.

"Михайлина Коцюбинська прожила довге і складне життя, яке сповна присвятила самовідданому служінню людям. Вона здобула славу прекрасної, відкритої і доброї людини, відданого патріота України, глибокого знавця своєї справи". - наголосив президент.

Нагадаємо, Михайлина Коцюбинська померла 7 січня на 80-му році життя (народилася в 1931 році у Вінниці, була племінницею видатного українського письменника Михайла Коцюбинського).

Вона була почесним доктором Національного університету «Києво-Могилянська академія», лауреатом премії ім. Василя Стуса та Національної премії України ім. Т.Шевченка. Член Спілки письменників України з 1989 року.

Перу Михайлини Коцюбинської належать книги «Образне слово в літературному творі», «Література як мистецтво слова», «Етюди про поетику Шевченка», «Мої обрії». Була упорядником багатотомника творів Василя Стуса. Останнім часом працювала над десятитомником творів В'ячеслава Чорновола.

Прощання із М.Коцюбинською відбудеться в Будинку вчителя 11 січня, відспівування — у Володимирському соборі опівдні.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...