Топ Новини

Преса врятувала від звільнення даішників, побитих охоронцем Ландика

4 липня 2011 в 08:33
Наказ про переведення співробітників ДАІ Луганської області до патрульної служби за порушення інструкції несення патрулювання, скасовано, повідомили у відділі зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України у Луганській області.

«Засоби мас-медіа поширили інформацію про те, що інспекторів УДАІ УМВСУ в Луганській області покарали за те, що вони здійснювали патрулювання на службовому автомобілі з неувімкненим проблисковим маячком, в якому перегоріла лампочка. Про це стало відомо міністру внутрішніх справ України, який дав команду негайно розібратися, чи відповідає ступінь покарання ступеню дисциплінарного порушення», - йдеться в повідомленні відділу зі зв'язків із громадськістю.

Проведеною додатковою службовою перевіркою встановлено, що провина інспекторів ДАІ у тому, що вони «не доповіли безпосередньому керівництву про технічну несправність проблискового маячка, що виникла під час несення служби».

«У зв'язку з цим, наказ УМВС у Луганській області про покарання співробітників ДАІ було скасовано через невідповідність тяжкості проступку зі ступенем покарання, працівникам ДАІ оголошено зауваження», - зазначено у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що співробітники луганської ДАІ (Косяков і Слива), які були замішані у скандалі з народним депутатом Володимиром Ландиком, переведені за порушення інструкції несення патрулювання у патрульну службу за те, що під час патрулювання на дорозі державного значення у них перегоріла лампочка у маячку. Однак вони не вжили заходів для ліквідації несправності.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...