Прем'єра Румунії спіймали на плагіаті

19 червня 2012 в 07:18
Іще одного європейського політика впіймали на плагіаті. Більш ніж половину дисертації румунського прем'єра про Міжнародний суд списано. Раніше за аналогічний злочин відправили у відставку президента Угорщини.
victor-ponta.jpg
sensusnovus.ru

Теперішнього румунського прем'єр-міністра Віктора Понту звинуватили в плагіаті під час написання кандидатської дисертації в університеті Бухареста в 2003 році.

За даними румунського видання «Натура», більше половини з написаних 432 сторінок, присвячених Міжнародному кримінальному суду, були копією вже наявних документів.

Сам політик заперечує висунуті проти нього звинувачення.

«Я готовий пройти всі види перевірок», - заявив Понта.

Це не перший випадок звинувачення в плагіаті, що прозвучав щодо помітних європейських політиків.

Як було повідомлено, в травні міністр освіти Румунії Іоан Манг, звинувачений в плагіаті, пішов у відставку. Його підозрюють у копіюванні кількох наукових праць японських і тайваньських науковців.

Нагадаємо, що президент Угорщини Пал Шміт подав у відставку в квітні року після того, як преса спіймала його на плагіаті. 30 березня Шміта позбавлено наукового ступеня за невідповідність написаної роботи професійним та етичним критеріям.

Раніше викритого в плагіаті екс-міністра оборони ФРН Карла-Теодора цу Гуттенберга оштрафували на 20 тис. євро за порушення авторських прав. Цу Гуттенберг подав у відставку зі свого поста в березні 2011 року. До цього він відмовився від наукового ступеня кандидата наук, а потім і університет Байройта позбавив екс-міністра кандидатського ступеня.

Українські політики також були неодноразово викриті у плагіаті без будь-яких наслідків для них.

Читайте також:

Румунський колега Табачника подав у відставку після звинувачень у плагіаті

Міністру культури Кулиняку сподобалися роздуми у книгах Януковича

За плагиат — в отставку

Ученим можеш ти не бути, та кандидатом стати мусиш

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...