Топ Новини

Працівники Луганської ОДТРК просять Януковича звільнити генпродюсера-росіянина

17 червня 2011 в 06:28
Працівники Державного об'єднання «Луганська обласна державна телерадіокомпанія» звернулись до керівництва уряду та Луганської області з проханням врятувати колектив від генерального продюсера телекомпанії В'ячеслава Матвєєва – громадянина Росії.
televizor.jpg
domsluha.ru

За словами авторів звернення, посада «генерального продюсера», не передбачена штатним розписом державної телерадіокомпанії.

«Однак, генеральний директор ЛОДТРК Віталій Гаркуша, який і представив його нам у січні цього року, був тоді налаштований оптимістично – через суттєве зниження рейтингових показників телеканалу виникла необхідність залучити професіонала, здатного вивести його на новий рівень. Такі були його слова», – говориться у зверненні.

Але, як повідомляється у зверненні, від першого ж дня своєї роботи в телерадіокомпанії В.Матвєєв почав займатися системним її руйнуванням.

Він скасував виробництво багатьох телепрограм, які протягом багатьох років були обличчям луганського телебачення, завойовували багато нагород на різноманітних конкурсах.

«Нічого замість них він «зпродюсувати» не зміг. І в ситуації, коли заплановані держзамовленням програми не виробляються, а нових немає, за вказівкою В.Матвєєва в ефір виходять старі програми (дворічної, трирічної давності), але з новими титрами», – пишуть співробітники телекомпанії.

За словами колективу, ефір державного телеканалу заполонили різноманітні знахарки, екстрасенси, які, не приховуючись, майже безперервно рекламують свої послуги, за що, напевно, справно розраховуються в готівковій формі з генеральним продюсером.

«У подальшому з'ясувалося, що В.Матвєєв є російським піарником та власне громадянином Російської Федерації, якому напевно байдужа доля не тільки обласного телебачення, а й України взагалі», – говориться у зверненні.

Працівники телекомпанії зазначають, що за його прямою вказівкою в передачах суспільно-політичного формату постійно піднімаються такі роз'єднуючі суспільство питання, як статус російської мови, доцільність федералізації України, зовнішньополітичні перспективи України і так далі.

Автори звернення також пишуть, що пан В.Матвєєв особисто приймає рішення про звільнення з телерадіокомпанії багатьох професійних кадрів, а натомість бере на роботу «малодосвідчені студенток», відбір яких, за чутками, відбувається не в стінах телекомпанії, а на зйомній квартирі В.Матвєєва.

За матеріалами: Телекритика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...