Топ Новини

Позицію США назвали «головною перешкодою» на перемовинах зі зміни клімату

1 грудня 2011 в 08:52
16 відомих некомерційних організацій під час проведення конференції щодо зміни клімату в Дурбані надіслали лист державному секретареві США Гілларі Клінтон, в якому висловили стурбованість позицією і стратегією США, і попередили, що якщо з боку США не буде вжито заходів, то США стануть «головною перешкодою» на перемовинах зі зміни клімату.
klimat.jpg
open.az

Серед цих організацій - Рада із захисту природних ресурсів, відділення «Грінпіс» у США тощо.

У листі йдеться, що в листопаді 2008 року до вступу на посаду президента США Барак Обама у своєму виступі підкреслив необхідність запобігти зміні клімату і пообіцяв, що США візьмуть активну участь у міжнародних перемовинах зі зміни клімату. Однак минуло три роки, і пасивна позиція США у процесі перемовин і фінансуванні щодо клімату загрожує міжнародному співробітництву у запобіганні кліматичним змінам.

Організації звернулися до Г.Клінтон із закликом, щоб американська сторона проявила на перемовинах гнучкість, а також засудили США у зв'язку з їхнім відступом з позиції щодо фінансування розробки превентивних заходів, націлених на запобігання кліматичним змінам.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...