Топ Новини

Повна заборона на рекламу тютюну в Україні набуде чинності через півроку

13 березня 2012 в 15:55
Президент підписав закон, що забороняє рекламу тютюну. Заборона поширюється на всі засоби масової інформації, а також на спонсорство з використанням знаків тютюнових компаній.
kurenie_sigareti_okurki_pepelnica.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент України Віктор Янукович підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів», повідомляє президентська прес-служба.

Цей закон був прийнятий Верховною Радою ще 22 вересня 2011 року, однак до його тексту були претензії від народних депутатів. Після тривалих з'ясувань і погоджень тексту у Верховній Раді він був направлений на підпис президенту.

Законом заборонено рекламу тютюнових виробів на радіо і телебаченні, в усіх друкованих засобах масової інформації, засобами внутрішньої реклами, на транспорті, за допомогою заходів рекламного характеру, засобами зовнішньої реклами, в мережі інтернет, крім веб-сайтів, призначених для осіб, обов'язковою умовою доступу до яких є попередня ідентифікація віку користувачів.

Законом забороняється спонсорство теле-, радіопередач, театрально-концертних, оздоровчих, спортивних, культурно-розважальних та інших заходів з використанням знаків для товарів і послуг, інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються тютюнові вироби.

Закон набуває чинності через шість місяців з дня його опублікування.

Читайте також:

Курці боротимуться з повною забороною куріння в громадських місцях


Комітет Ради підтримав повну заборону куріння в ресторанах і на стадіонах

Депутати зважилися лише на часткову заборону реклами ліків

Бізнес не дозволив Раді заборонити рекламу ліків на ТБ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...