Порт "Южный" під Одесою прийняв найбільше судно, яке коли-небудь заходило в Чорне море

17 квітня 2012 в 18:06
Maxi Brazil - найбільший балкер, який пройшов протоку Босфор за всю його історію, потіснивши двох попередніх лідерів - Enterprise і Kerkis.
GLORY_BRAZIL.jpg
marinetraffic.com
Порт «Южный» (Одеська область) 16 квітня відвідало судно Maxi Brazil (на фото) довжиною 327 м, шириною 54 м і вантажопідйомністю 260 тис. тонн - найбільший балкер, який коли-небудь відвідував чорноморські порти.
 
Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України у вівторок, 17 квітня, балкер прийшов в порт для завантаження залізорудним концентратом.
 
За словами фахівців лоцманської служби, які брали участь в операції, судно заходило в порт в баласті і його надводний борт височів на 17 м. А при довжині судна в 327 м його парусність, навіть при незначному вітрі, істотно впливає на керованість. Однак, незважаючи на поривчастий вітер, всі дії - проводка судна, його розкантовка на акваторії порту і швартування до причалу - були виконані успішно.
 
Відзначається, що Maxi Brazil - найбільший балкер, який пройшов протоку Босфор за всю його історію, потіснивши двох попередніх лідерів - Enterprise (211,485 dwt/312 m) і Kerkis (208,952 dwt/315 m).
 
Читайте також:
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...