Топ Новини

Польські священики випустили журнал про способи вигнання бісів

11 вересня 2012 в 13:24
У Польщі з розвитком капіталізму вигнання бісів стає все більш популярним - в одній тільки Варшаві люди записуються на прийом до екзорциста більш ніж за три місяці.
70.jpg
ridus.ru

Кілька польських священиків об'єдналися для випуску першого у світі журналу про вигнання бісів.

Журнал Egzorcysta виходитиме щомісяця накладом у 15 тисяч екземплярів. Перший номер був випущений на 62 сторінках. Серед матеріалів пілотного випуску: «Нью Ейдж - духовний пилосос» і «Сатана реальний». Вартість журналу становить 10 злотих (2,34 євро).

Як пояснив отець Олександр Посацький, член міжнародної ради католицької церкви з екзорцизму і один з творців журналу, число екзорцистів у Польщі зросло у зв'язку з розвитком капіталізму за останні 15 років до більш ніж 120 осіб. Сам екзорцизм, при цьому, стає все більш популярним - в одній тільки Варшаві люди записуються до них на прийом більш ніж за три місяці.

Посацький пояснив, що творці журналу користуються збіркою молитов з вигнання бісів, схваленою Папою Іоанном Павлом II. Він додав, що священики, які виганяють бісів, працюють у співпраці з психологами, аби ті відрізняли випадки розумового божевілля від одержимості.

У 2011 році телеканал Discovery показав документальний фільм про екзорцистів The Exorcist Files, над роботою з яким, як стверджували автори, їм допомагав Ватикан. Однак представники Святого престолу спростували цю інформацію.

Читайте також:

Українські греко-католики за прикладом Польщі теж хочуть примиритися з Російською православною церквою

Заарештовано камердинера папи римського за розкриття документів про корупцію в колах духовенства

Іранські богослови передрікають крах християнства за Євангелієм від Варнави

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...