Топ Новини

Половина українських журналістів не отримують від роботодавця нічого, окрім зарплати

16 грудня 2011 в 15:36
Половина українських медіа-спеціалістів не забезпечені соціальним пакетом і можливістю професійно розвиватися за рахунок роботодавця.
smi-media_345_znua.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Такі дані було отримано в ході дослідження ринку праці журналістики, яке провели Київська незалежна медіа-профспілка, кадровий портал Head Hunter та Українська мережа Глобального договору ООН.

Як вдалося з’ясувати, лише 27% журналістів отримують від свого роботодавця повний соціальний пакет, який включає медичне страхування, компенсацію мобільного зв’язку та абонемент в спортзал.

30% медіа-спеціалістів мають лише частину перелічених бонусів, а 42% не отримують від свого роботодавця нічого, крім зарплати. 26% журналістів не відповіли на запитання щодо бонусів.

Результати дослідження також показали, що журналісти не отримують від свого роботодавця можливостей для професійного розвитку. 45% респондентів зазначили, що їхні редакції не проводять безкоштовні тренінги та семінари для підвищення професійного рівня журналістів.

Кожен п’ятий з опитаних має можливість відвідувати навчальні заходи, але рідше одного разу на квартал. 6% проходять профільні тренінги щонайменше чотири рази на рік. 29% медіа-спеціалістів не відповіли на це запитання.

Дослідження проходило в форматі он-лайн опитування на базі кадрового порталу кадровим порталом Head Hunter. Протягом жовтня-листопада було опитано 194 журналісти. Всі респонденти анонімні, але з однієї IP-адреси можна відповісти лише один раз.

Профіль респондентів: 59% - жінки, 74% - молодь від 22 до 35 років, 54% - репортери, оглядачі або спец репортери, 21% - спеціалісти середньої ланки, 9% - редактори видань. 42% респондентів - з досвідом від 5 до 10 років, 33% - менше 5 років. 67% опитаних мають вплив на всю українську аудиторію, або на аудиторію інших країн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...