Топ Новини

Поклонний хрест, який не дозволяв ставити Джарти, тепер встановлять

31 серпня 2011 в 08:19
Рада міністрів ухвалила рішення про виділення ділянки землі у Феодосії під встановлення православного поклонного хреста.

Відповідне рішення було прийнято вчора на засіданні уряду. «Пропонується дозволити Сімферопольській і Кримській єпархії православної церкви провести розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування», - зазначив голова Республіканського комітету Криму із земельних ресурсів Олександр Чабанов. Він пояснив, що ділянка під поклінний хрест знаходиться у Феодосії в районі автомобільної дороги Джанкой-Керч.

Нагадаємо, що на початку липня при спробі відновити знесений за рішенням суду поклінний хрест у Феодосії відбулися зіткнення російських козаків з міліцією. Після цього прем'єр-міністр Криму Василь Джарти заявив, що влада Криму буде жорстко припиняти будь спроби поставити під загрозу міжнаціональну згоду в автономії.

На засіданні феодосійської комісії представник мусульманської громади імам Нариман Короглу повідомив, що питання встановлення хреста він обговорював разом зі старійшинами і народом. «З нашого боку це важкий крок, але була ситуація нагнітання. Ми хочемо, щоб мусульмани і православні жили в єдності і залишалися друзями. Якщо у вигляді виключення, то ми погоджуємо встановлення хреста. Ми і далі будемо з порозумінням співпрацювати із православними», - сказав імам.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...