Топ Новини

Плата за вхід на територію Києво-Печерської Лаври не зміниться

10 вересня 2012 в 16:25
Нове керівництво пообіцяло, що плата за вхід залишиться без змін - 3 гривні. Крім того, і в подальшому буде існувати плата за вхід в окремі музеї.
lavra_дзвіниця.jpg
kplavra.kiev.ua

З приходом нового директора ціна за вхід на територію Києво-Печерської Лаври не зміниться. Про це повідомив новопризначений генеральний директор Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина.

"Коли людина йде звернутися до бога, придбати тут якусь душевну рівновагу і спокій, то, очевидно, що за це гроші брати гріх. Я думаю, що ціна вхідного квитка залишиться такою, як є - 3 гривні", - зазначив Михайлина.

Водночас, за його словами, і надалі буде існувати плата за вхід в окремі музеї: "Я хочу сказати, що кожна людина, яка буде брати квиток на вхід до того чи іншого музейного комплексу або музею - я його розглядаю як міні-інвестора, який вкладає кошти в реставрацію".

Нагадаємо, 9 серпня міністр культури Михайло Кулиняк зі скандалом звільнив керівника заповідника Вікторію Лісничу. У справі була замішана і світська левиця Влада Прокаєва. Як повідомлялося, вона зізналася, що за посаду заступника гендиректора нібито дала хабар в 50 тисяч доларів. Ліснича своє звільнення вважає безпідставним. Справу вона обіцяє довести до суду, а за завдану їй моральну шкоду вимагатиме ще й грошової компенсації.

На початку вересня міністр культури видав наказ про призначення Михайлина директором заповідника Києво-Печерської Лаври.

Читайте також:

Вхід у Києво-Печерський заповідник після рекордного здешевлення знову подорожчає

Звільнена гендиректор Печерської лаври буде судитися з Міністерством культури

Після скандалу в Лаврі вхід туди подешевшав з 50 до 3 грн

Нова гендиректор Лаври, призначена міністром Кулиняком, відновила звільнену модель Прокаєву на посаді

 

За матеріалами: РБК-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...