Топ Новини

Півсотні «липових» дипломів виявили у двох ВНЗ Львова

4 листопада 2011 в 12:14
З початку року у Львівському національному університеті ім.Івана Франка та НУ «Львівська політехніка» виявлено близько півсотні фальшивих дипломів. Про це заявив перший проректор ЛНУ ім. І.Франка Василь Височанський.
diplom_study_student_vzyatka_vziatka_16.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У ВНЗ зазначають, що в останні роки до них стали частіше звертатися як державні, так і приватні структури, з проханням перевірити документи про вищу освіту своїх працівників.

«Цього року до нас надійшло понад 700 запитів, від 2 100 осіб та різних структур щодо перевірки дипломів. Я не можу сказати, що ми виявили багато фактів підробок, але і не без цього. У 2011 році таких зафіксовано вже більше десятка», - повідомив проректор.

У той же, час проректор з науково-педагогічної роботи НУ «Львівська політехніка» Дмитро Федасюк заявив, що в їхньому вищому навчальному закладі «липових» дипломів у цьому році виявлено більше. «Ми маємо в цьому році вже 350 звернень і близько 30 випадків, коли достовірність дипломів не підтвердилася», - зазначив він.

Нагадаємо, під час перевірки дипломів працівників Львівської міської ради виявилося, що Ігор Гуменчук під час працевлаштування подав фальшивий диплом НУ «Львівська політехніка».

Окрім того, за фальшивий диплом було звільнено начальника управління освіти Львівської міської ради Володимира Огура. Всі матеріали щодо нього передані правоохоронним органам.

25 серпня міський голова Львова А.Садовий звільнив начальника управління освіти міськради Володимира Огура, у якого, як було встановлено в ході службового розслідування, виявився фальшивий диплом.

У зв'язку з цим було призначено службове розслідування.

2 вересня Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк доручив перевірити дипломи чиновників у сфері освіти.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...