Пивоварів "Октоберфесту" викрили в недоливі пива

22 вересня 2011 в 15:37
Німецька організація Verein gegen betrugerisches Einschenken (VGBE), яка бореться з недоливом пива, виявила масові порушення на щорічному святі пива "Октоберфест" у Мюнхені. Про це в четвер, 22 вересня, повідомляє The Local.
Представники організації купили близько 100 літрових кухлів пива в 12 наметах на території, де проводиться фестиваль. У більшості випадків замість обіцяного літра в кухоль наливали близько 900 мілілітрів. В одному наметі борцям з недоливом продали всього 730 мілілітрів напою.
 
Варто зазначити, що вартість літра пива на фестивалі в середньому становить близько дев'ять євро. Таким чином, за розрахунками борців з недоливом, кожного відвідувача заходу обманюють майже на євро за кухоль.
 
При продажу літрових кухлів місцеві закони допускають недолив або перелив пива до 100 мілілітрів. Однак, на думку президента VGBE Яна-Ульріха Біттлінге, таку можливість треба скасувати. "У кожному наметі ми замовляли по сім літрових кухлів, а насправді отримували всього близько шести літрів пива", - зауважив Я. Біттлінге.
 
Організація VGBE була створена в 1970 році. На даний час її членами є 3936 людей з Німеччини, США, Канади, Італії, Франції і ряду інших країн. Крім "Октоберфесту", борці з недоливом відвідують з інспекціями фестивалі в Кельні, Штутгарті та інших німецьких містах.
 
Крім лінійок та інших звичних вимірювальних приладів з 2011 року члени VGBE стали користуватися додатком для смартфонів Beer Inspector, що дозволяє визначити об'єм пива в кухлі по фотографії.
 
У 2011 році щорічний баварський фестиваль пива "Октоберфест" відзначається у 201 раз.
За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...