Топ Новини

Під Каневом відкрили вертолітний майданчик для Януковича

19 вересня 2011 в 11:36
У Каневі запрацював гелікоптерний майданчик з пасажирським терміналом пропускною спроможністю п’ятдесят пасажирів на годину з під’їзною дорогою, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Урочисте відкриття гелікоптерного майданчику відбулося за участі віце-прем’єр-міністра України – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова.

«Об’єкт розташований неподалік Шевченківського національного заповідника, що дозволяє йому приймати офіційні делегації з інших держав, туристичні групи для ознайомлення з пам’ятками української національної і світової історико-культурної спадщини, історією Тарасової (Чернечої) гори тощо. Крім того, відкриття гелікоптерного майданчику покращить розвиток транспортної інфраструктури Черкаської області й України в цілому»,- повідомляє міністерство.

До складу гелікоптерного майданчику входять, зокрема, посадковий майданчик, одноповерховий пасажирський термінал, контрольно-пропускний пункт, місця для зупинки автотранспорту та інше.

Пасажирський термінал - це два різновисокі прямокутні об’єми, що перетинають один одного. У першому зосереджені усі функціональні зони: зал очікування, конференц-зал на 30 місць, кімнати відпочинку, охорони, перекладачів, обслуговуючого  персоналу, побутові приміщення. Другий - «прохідний» об’єм - сполучає в’їзд на територію об’єкта з основним посадковим майданчиком.

ZN.UA Замовником будівництва вартістю 86,97 млн грн. виступило держпідприємство «Льодові арени», яке виступає від імені розпорядника коштів Нацагенства з підготовки до Євро-2012 та реалізації інфраструктурних проектів. Закупівля послуг проведена по неконкурентній процедурі «закупівля у одного учасника». Виконавець робіт - ТОВ «Завод Майстер-Профі Україна»

У серпні 2010 року президент Віктор Янукович у ході засідання Громадської гуманітарної ради доручив в рамках другої черги реконструкції Шевченківського національного заповіднику в Каневі збудувати на території музею вертолітний майданчик.

«Кожен раз, коли ми будемо там засідати, ми будемо стояти перед Кобзарем і думати, чи тією дорогою ми йдемо», – сказав Янукович.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...