Топ Новини

Під час морозів соціальні патрулі врятували від смерті майже 5 тис. людей

10 лютого 2012 в 16:50
В Мінсоцполітики рапортують про відкриття нових пунктів обігріву та забезпечення гарячим харчуванням для безпритульних громадян.

Служби соціального патрулювання за час аномальних морозів провели понад 4 тис. патрульних рейдів, під час яких було виявлено майже 5 тис. осіб, які потребували сторонньої допомоги. Зокрема це безпритульні особи, громадяни похилого віку, особи, які перебували у стані алкогольного сп’яніння та інші.

Про це говориться у відповіді Департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики України на запит ZN.UA.

Для запобігання переохолодженню та загибелі громадян на базі закладів та установ соціального обслуговування, недержавними організаціями та силами підрозділів МНС в Україні розгорнуто пункти обігріву. Станом на 7 лютого діяло майже 4 тис. таких пунктів, говориться у звіті.

Як зазначили в міністерстві, в областях, районах та містах утворено оперативні штаби, забезпечено безперебійне функціонування усіх життєзабезпечуючих систем стаціонарних установ, відкрито пункти обігріву, розгорнуто палатки для обігріву та забезпечення гарячим харчуванням громадян, у закладах та установах соціального захисту, закладах охорони здоров’я розгорнуто додаткові ліжко-місця, проводиться вулична соціальна робота із своєчасного виявлення осіб, які постраждали чи можуть постраждати від переохолодження.

За оперативною інформацією регіональних органів праці та соціального захисту населення в Україні діє 92 комунальних та недержавних закладів, що надають послуги бездомним особам, з них для надання послуги нічного або тимчасового перебування діє 22 будинки нічного перебування (18 комунальних та 4 утворено недержавними організаціями), 19 центрів реінтеграції (7 комунальних та 12 утворено недержавними організаціями) та 2 комунальних соціальних готелі.

Для надання допомоги бездомним особам, у тому числі невідкладної, на базі як закладів, які надають послуги цим особам, так і територіальних центрів соціального обслуговування, закладів охорони здоров’я, монастирів тощо розгорнуто додаткові ліжко-місця. Станом на 7 лютого розгорнуто майже 5 тис. ліжко-місць.

Крім того, на випадок надзвичайних ситуацій в період сильних морозів роботу будинків нічного перебування переведено на цілодобовий режим роботи.

Детальніше читайте у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» у статті Алли Котляр «Білий шум, або Як про жертв морозу замовили слово».

Читайте також:

Пік похолодання в Україні триватиме чотири дні

Азаров запевняє, що нинішня зима неймовірно холодна. Синоптики думають інакше

В Україні знову похолодає до — 30

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...