Під Андріївською церквою в Києві обсипався грунт

30 червня 2012 в 09:43
У Києві під Андріївською церквою небезпечно зрушився грунт. Кут оглядового майданчика з боку Дніпра повис у повітрі, проте для туристів двері церкви відчинені, а місце обвалу замаскували спеціальною сіткою.
kiev.jpg
kievcity.gov.ua

Вночі, в п'ятницю, 29 червня, землею, яка зрушилася з пагорба під Андріївською церквою, завалило весь тротуар на алеї художників - бічний провулок Андріївського узвозу.

Сотні кілограмів грунту художники виносили самостійно. Олена, яка вранці прийшла на роботу, на своєму місці побачила купи глини та тріщини на опорних стовпах. Жінка розповіла, що їй вже давно тут було страшно, адже з боку фасаду пагорб біля Андріївського храму зміцнювали, а тут - роботи провели наспіх, за кілька днів.
 
Художники, які працюють тут роками, розповіли, що грунт поплив після того, як звідси прибрали дерева, які корінням утримували землю. А обвал може статися в тому місці, де тисячами гуляють люди.
 
 
Біля храму в п'ятницю працювали тільки охоронці та екскурсоводи. У адміністрації був вихідний. У приймальні пояснили, що зсув - не їхня турбота: «Ми-то тут причому? Це що, церковне щось обвалилося, чи що?»
 
 
У заповіднику Софія Київська, до якого відноситься і Андріївська церква, заявили, що про проблему біля храму знають, але як мінімум до понеділка починати роботи зі зміцнення пагорба ніхто не буде, оскільки в Україні вихідні.
 
Читайте також:
 
 
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...