Топ Новини

Перед посадкою в автобус у пасажирів перевірятимуть документи

30 червня 2011 в 06:50
Кабінет Міністрів України вніс зміни до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, згідно з якими перевізники при здійсненні міжнародних автоперевезень повинні перед початком перевезення перевіряти наявність у пасажирів документів, необхідних для в'їзду до держав прямування, держав за маршрутом проходження, і відмовляти в міжнародному перевезенні пасажирам, які не пред'явили необхідні документи.

Відповідну постанову від 22 червня 2011 № 672 розміщено на урядовому сайті.

Згідно з постановою, пасажири під час міжнародного автомобільного перевезення зобов'язані мати документи, оформлені належним чином, необхідні для в'їзду до держав прямування, держав за маршрутом проходження, і пред'являти їх на вимогу автомобільного перевізника, автомобільного самозайнятого перевізника.

Нагадаємо, з 7 квітня 2011 року пасажири, які виїжджають за кордон, при посадці у потяги міжнародного сполучення повинні пред'явити провіднику документи, необхідні для виїзду за межі країни.

6 квітня 2011 року набув чинності закон України №2753-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення».

Законом передбачається внесення змін щодо встановлення обов'язки комерційних перевізників перевіряти у пасажирів документи, необхідні для в'їзду до України або для в'їзду до іноземної держави з України, - до Повітряного кодексу, Кодексу торговельного мореплавства, до законів «Про залізничний транспорт» та «Про автомобільний транспорт».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...