Топ Новини

Патріарх Філарет запевнив, що росіяни хочуть перенести столицю до Києва, оскільки Москва вже стала містом мусульман

28 жовтня 2012 в 10:00
Патріарх Київський і всієї Русі - України Філарет вважає, що через те, що вже зараз у Москві третина населення - мусульмани, через через 30 років Росія перестане бути християнською країною.
cerkov_vera_krestniy_xod_religiya_filaret_upckp68.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Предстоятель невизнаної православним світом Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) Патріарх Київський і всієї Русі - України Філарет заявив, що на сьогодні в Москві вже 31% населення мусульман, а православних - 49%, з них росіян - 31 або 34%, тому місто вже перестає бути суто російським.

«На Байрам збирається набагато більше мусульман, ніж православних на Великдень - це в тій Москві, яка проголосила, що вона є «третім Римом». А через тридцять років, за прогнозами вчених, Росія навіть не буде християнською країною. І от у цих умовах Україна для них як для держави є порятунком. Вже висловлюються такі думки, що росіяни готові перенести свою столицю з Москви в Київ, але щоб вони тут керували», - сказав Філарет.

- По Казані на Курбан-байрам пронісся «кортеж« Аль-Каїди»

В кінці вересня, Філарет заявив, що Росія планомірно знищує українську мову, щоб знищити Українську державу.

«Росія хоче знищити нашу мову. Для чого знищують мову? Для того щоб знищити нашу Українську державу», - сказав патріарх, додавши, що українці повинні стати на захист рідної мови, а починати потрібно з правильного виховання своїх дітей.

«Дивно, що нам у ХХI сторіччі доводиться захищати свою рідну мову», - сказав він, зазначивши, що кожен українець повинен захищати мову, таким чином захищаючи Україну, її незалежність і культуру.

- Курбан-Байрам в Москві: тисячі мусульман паралізували центр міста, влаштувавши масову молитву прямо на вулицях (ВІДЕО)

Патріарх Філарет раніше рекомендував православним громадянам України голосувати на виборах за тих політиків і партії, які захищають українську мову. «Перш за все, ми говоримо: голосуйте за ті партії і тих кандидатів, які захищають українську мову. Якщо цього кандидати не роблять, значить, вони проти Української держави і не хочуть її захищати, тому просимо за таких не голосувати», - пояснив глава УПЦ КП.

«Вибори - це політичний процес, наша Церква не займається агітацією за ту чи іншу політичну партію. Однак нам не байдуже, яким шляхом піде Україна. Саме тому ми даємо загальні установки, за яких кандидатів потрібно голосувати», - сказав Філарет.

Читайте також:

Патріарх Філарет закликав приймати такі закони, як Ярослав Мудрий і Володимир Мономах

Патріарх Філарет заявляє про проблеми з Константинополем через вплив Москви

Намісник Лаври попросив Януковича і Литвина вжити заходів до «божевільних журналістів»

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...