Топ Новини

Пасажирів потягів «Київ-Москва» більше не будуть будити ночами

17 травня 2011 в 06:21
З 29 травня 2011 року змінюється порядок проходження прикордонного та митного контролю пасажирів, які прямують потягами №1 сполученням "Москва-Київ" та №2 "Київ-Москва".

Всі процедури митного контролю будуть проводити на вокзалі, а не на кордоні, як це було раніше.

У компанії «Российские железные дороги» повідомили, що прикордонний та митний контроль пасажирів потяга №1 сполученням «Москва-Київ» буде починатися за одну годину до відправлення потягу безпосередньо у вагонах і на платформі Київського вокзалу. Посадка у потяг і вищезгаданий контроль закінчуються за 5 хвилин до відправлення складу.

«З огляду на час, потрібний на проведення прикордонного та митного контролю, ВАТ «РЖД» просить пасажирів заздалегідь готувати документи на право перетину державного кордону Російської Федерації і планувати час прибуття на Київський вокзал з урахуванням змін завчасно до відправлення потяга», - йдеться у повідомленні РЖД.

Прикордонний і митний контроль пасажирів потяга №2 «Київ-Москва» буде здійснюватися на шляху прямування потяга від станції Лесной Городок (о 6 годині 19 хв.) до ст. Москва.

У зв'язку з нововведенням, із 29 травня 2011 року буде поновлено розклад потяга №1/2 «Москва-Київ». Тепер у новому графіку не буде більше проміжних зупинок у дорозі для зміни локомотива та нічне проведення прикордонного та митного контролю на державному кордоні.

Нагадаємо, що 24 грудня 2010 року «Укрзалізниця», українські митниця і прикордонники почали експеримент за спрощеною процедурою прикордонних формальностей, митного контролю потяга №1/2 «Київ-Москва». Експеримент полягає в тому, що всі прикордонні формальності проводять на станції Київ-Пасажирський, а не на прикордонному пункті контролю.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...