Топ Новини

Ошукані вкладники набиваються на прийом до Шишацького

28 листопада 2011 в 12:42
«Спілка ошуканих вкладників», представники якої штурмували сьогодні Донецьку ОДА, виступила з ініціативою висунути низку вимог голові Донецької облдержадміністрації Андрію Шишацькому та голові обласної ради Андрію Федоруку. Про це заявив керівник Донецької обласної громадської організації «Спілка ошуканих вкладників» Дмитро Верзилов.
doneck_golodovka_vili.jpg
ostro.org

«Вимагати, щоб вони припинили обман. Неодноразово у прямому ефірі Шишацький обіцяв мені особисто, коли ми з ним сиділи, захистити права ошуканих вкладників кредитних спілок. Що ми маємо на практиці? Вони відмовилися направляти звернення президенту України Януковичу, Верховній Раді України», - заявив Д.Верзилов.

«Я вас прошу залишатися до кінця, і ми підемо на прийом до губернатора і доб'ємося. Губернатор нас прийме і обласна рада прийме відповідне рішення або ми будемо вимагати і доб'ємося його відставки. Народ проти цієї влади», - сказав Д.Верзилов.

В акції протесту, яка пройшла під будівлею Донецької облдержадміністрації, взяли участь близько 100 осіб, в основному літні люди - члени «Спілки ошуканих вкладників».

«Всі прийшли на цю акцію висловити протест проти неправомірних дій нашої влади, яка на сьогоднішній день переступила межу дозволеного і займається безпосередньо обманом і пограбуванням народу. Я не можу не сказати, як вчора влада, міліція дуже жорстоко, прямо налетіла як фашисти і вбила людину, чорнобильця, який мітингував під Пенсійним фондом в наметовому містечку», - сказав Д.Верзилов.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...