Оприлюднено рейтинг, у якому Україна за останній рік піднялася

20 грудня 2011 в 15:57
Британська організація Charities Aid Foundation (CAF) опублікувала рейтинг країн, які найактивніше займалися благодійністю в 2011 році.
ukraine_gerb_web_flag.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Це виявився чи не єдиний рейтинг, у якому Україна за останній рік не втратила позиції, а навпаки - піднялася, причому одразу на 45 пунктів, з 150-го до 105-го. Втім, з огляду на такий стрибок, швидше за все, справа просто в методології і здатності цієї організації оцінити реальний стан справ у 150-ти країнах. Так, наприклад, за останній рік Албанія опустилася з 112-го на 150-е місце.

У звіті сказано, що, в порівнянні з минулим роком, кількість людей, які займаються благодійними заходами, зросла, проте число тих, хто безпосередньо жертвує гроші, скоротилося. Найбільш ймовірна причина цьому - світова криза, вважають члени CAF.

Крім цього, організація з'ясувала, що найбільш багаті країни - не завжди найактивніші, коли мова йде про благодійність. У списку з топ-20 країн рейтингу CAF всього п'ять представників 20 найбільших економік світу.

Charities Aid Foundation при складанні рейтингу враховувала три чинники: сума вкладених у благодійництво коштів, час, витрачений на волонтерство і допомогу незнайомцям (благодійні заходи).

Прості жителі Таїланду виявилися найщедрішими - 85% тайців роблять благодійні внески регулярно. За ними йдуть британці - 79% населення. В Україні таких виявилося лише 37%.
 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...