ООН: У Східній Африці масовий голод

25 липня 2011 в 19:09
Пункти гуманітарної допомоги в уражених посухою країнах Східної Африки переповнені тисячами голодуючих, багато жінок залишають своїх дітей помирати на узбіччі, оскільки вони не можуть дійти до центрів допомоги. Про це повідомили представники Всесвітньої продовольчої програми ООН.

 Найсильніша посуха і регіональні конфлікти в деяких країнах призвели до того, що більше 12 млн людей голодують. Про це заявила директор програми ООН Жозет Ширан на екстреній конференції в Римі.

 
На конференції обговорили питання про те, як мобілізувати гуманітарну допомогу в регіоні від Сомалі до Ефіопії, Кенії і Джібуті, повідомляє Reuters.
 
«Ми хочемо бути впевнені в тому, що пункти забезпечення їжею є вздовж доріг, тому що деякі з них стають дорогами смерті, де матері змушені залишати своїх дітей, які занадто слабкі, щоб зробити це, або які померли на шляху», - заявила Ширан.
 
Вона привела в приклад табір у Кенії, побудований з розрахунком на 90 тисяч людей, в якому зараз розмістилося близько 400 тисяч людей.
 
Представники Всесвітньої продовольчої програми заявили, що їм необхідні додаткові $ 360 млн для надання гуманітарної допомоги. У відповідь на це Світовий банк повідомив, що надасть $ 500 млн для підтримки жертв посухи.
 
У середу ООН повідомила, що більше 10 млн людей на півострові Сомалі страждають від голоду, що викликаний найсильнішою за останні 60 років посухою в цьому регіоні.
 
Не зважаючи на це сомалійські ісламісти з угруповання «Аш-Шабаб» заявили, що повідомлення ООН про сильний голод в країні є «явною пропагандою», і залишили в силі заборону на надання гуманітарної допомоги західними організаціями.
 
У неділю бойовики все-таки дозволили «Червоному Хресту» доставляти гуманітарну допомогу.
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...