Топ Новини

ООН: Сексуальна освіта має стати реальністю

27 травня 2011 в 07:13
Сексуальна освіта має стати реальністю. Потрібно правильно подавати інформацію молоді.

Про це в інтерв'ю ZN.UA заявила спеціальний представник генерального секретаря OOH з питань насильства над дітьми Марта Сантос Паїс.

При цьому вона вважає, що не існує чіткої відповіді на питання, з якого віку необхідно вводити сексуальну освіту: «Це залежить від контексту країни. Рада Європи створила на цю тему мультфільм для дуже маленьких дітей. У міру дорослішання дітей інформація повинна розширюватися. Це треба добре продумувати, щоб передавати інформаційні повідомлення правильно, враховуючи соціальний та інші контексти кожної конкретної країни».
 
Говорячи про те, чи варто впроваджувати такі програми в школах, М. Сантос Паїс зазначила, що в багатьох країнах дискутують з цього приводу, і іноді дуже емоційно. «Ми бачили, що в тих країнах, де до вирішення проблеми було залучено сім'ї, вчителів і молодь, що одержали правильну інформацію, яка відповідає їх віковим групам, це допомагало проводити профілактику насильства та злочинів на сексуальному грунті», - додала вона.
 
«За даними Ради Європи, кожна п'ята дитина в Європі піддавалася  сексуальному насильству в тій чи іншій формі в Інтернеті, в школі, вдома. Це тривожні цифри. Щоб допомогти батькам в обговоренні цього питання з маленькими дітьми, Рада Європи за підтримки педагогів розробила і провела інформаційну кампанію. Її мета - продемонструвати молодим людям, що їх підтримають у цих питаннях, не допускаючи при цьому вторгнення в їх приватний простір», - зазначила представник генсека ООН.
 
Докладніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Алли Котляр з Мартою Сантос Паїс.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...