Топ Новини

Охорона Януковича обговорить з журналістами правила зйомки президента

26 травня 2011 в 07:01
Прес-служба Віктора Януковича готує круглий стіл, на якому президентська охорона з журналістами зможуть виробити загальні правила співпраці.

Про це повідомила прес-секретар президента Дарка Чепак у своєму блозі на сайті "Українська правда".

За її словами, до участі у цьому круглому столі буде запрошено міжнародних експертів. Про це прес-служба голови держави зараз веде переговори з ОБСЄ.

Приводом для такого заходу став вчорашній інцидент між охороною президента і журналістами 5 каналу, який стався під час відвідання В.Януковичем навчального центру з підготовки прикордонників.

За словами журналіста Азада Сафарова, оператор намагався зняти президента, коли той оглядав техніку частини: "Мій оператор намагався це зняти через голови чотирьох кордонів охорони. Але мені сказали, що це заборонено. Я попросив оператора відійти вбік і зняти президента звідти", - розповів Сафаров.

У цей момент до оператора підійшла охорона і закрила камеру рукою, а керівник головного управління з питань комунікації Олег Кошелєв, зателефонував на телеканал, щоб поскаржитися на роботу журналістів.

Втім, журналіст вважає інцидент вичерпаним, тому що пізніше охоронець і Кошелєв принесли свої вибачення.

У своєму записі у блозі прес-секретар В.Януковича Д.Чепак висловила невдоволення тим, як ЗМІ висвітлили даний інцидент, оскільки більшість із них не поцікавилися думкою про те, що сталося, у прес-служби президента.

Вона висловила впевненість, що круглий стіл стане новим кроком до діалогу між журналістами та владою.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...